Strona główna arrow Edukacja, Oświata gminna arrow Wiadomości ze szkół arrow ->> Tenis stołowy w Nagoszewie
->> Tenis stołowy w Nagoszewie PDF Drukuj
05.12.2012.

Tenis stołowy jest grą wymagającą od zawodników niezwykle energicznych ruchów i reakcji. Rozgrywka polega przede wszystkim na szybkości i rotacji nadawanej piłce, by sprawić przeciwnikowi jak najwięcej trudności przy jej odbiorze.
      
W sobotnie przedpołudnie 1 grudnia w hali Zespołu Szkół Publicznych w Nagoszewie zorganizowany został już po raz VIII Otwarty Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Wójta Gminy Ostrów Mazowiecka. Rozgrywki przeprowadzono na 13 stołach. Wystartowało łącznie 147 zawodniczek i zawodników z Gminy Ostrów Mazowiecka, Powiatu Ostrowskiego i Województwa Mazowieckiego. 
       Za zajęcie miejsc 1-3 zawodnicy otrzymali puchary, a za miejsca 1-6 pamiątkowe dyplomy.
Wyniki w poszczególnych kategoriach wiekowych przedstawiają się następująco:

Dziewczęta: - rocznik 2003 i młodsze (7 zawodniczek), 1. Puchalska Patrycja- SP 40 Warszawa 2. Krawczyk Oliwia – SP Nagoszewo 3. Traczyk Weronika – SP Nagoszewo 4. Orzechowska Oliwia – SP Olszewka 5. Wdowiak Natalia – SP Lubiejewo 6. Murawska Karolina – SP Pałapus

 - rocznik 2000 – 2002 (25 zawodniczek),1. Więckowska Julia – SP 40 Warszawa 2. Sztuka Paulina – SP 40 Warszawa 3. Równa Olga – SP Nagoszewo 4. Burczak Katarzyna – SP Pałapus 5. Brzozowska Natalia – SP Koziki6. Gomoliszek Maja – SP Dybki 

- rocznik 1997 – 1999 (4 zawodniczki), 1. Pych Patrycja – Gimnazjum Komorowo 2. Szymańska Aleksandra – Gimnazjum Nagoszewo 3. Szajda Emilia – Gimnazjum Nagoszewo4. Karwowska Anna – Gimnazjum Komorowo  

Chłopcy: - rocznik 2003 i młodsi (11 zawodników),1. Brzostek Dawid – SP Nagoszewo2. Sęk Maciej – SP Obierwia3. Kolator Konrad – SP Nagoszewo 4. Rutkowski Dawid – SP Dybki 5. Wdowiak Marcel – SP Lubiejewo 6. Majewski Miłosz – SP Olszewka

 - rocznik 2000 – 2002 (43 zawodników),1. Marczyk Daniel – SP Koziki 2. Dudziec Jakub – SP Goworowo 3. Niedźwiecki Michał – SP Obierwia 4. Mróz Karol –SP Olszewka 5. Duszak Krystian – SP Olszewka 6. Dzięgielewski Norbert – SP Obierwia 

- rocznik 1997 – 1999 (18 zawodników), 1. Pasek Maciej – Gimnazjum Długosiodło2. Gąsiewski Michał – Gimnazjum Długosiodło 3. Czarnecki Piotr – Gimnazjum Nagoszewo 4. Pieńkos Maciej – Gimnazjum Komorowo 5. Socik Wojciech – Gimnazjum Brok 6. Laskowski Grzegorz – Gimnazjum Obierwia

Open: (39 zawodników) 1.       Puchalski Sylwester – Ostrów Mazowiecka 2.       Fidura Konrad - Ostrów Mazowiecka 3.       Ogrodnik Marek - Ostrów Mazowiecka 4.       Dudziec Marcin – Goworowo 5.       Pasek Maciej – Długosiodło 6.       Gąsiewski Michał – Długosiodło

 

Zmieniony ( 05.12.2012. )
 
  
Biuletyn Informacji Publicznej

25 maja 2014r
  Wybory do Parlamentu Europejskiego

  
Informacja



DZIELNICOWI  terenu Gminy Ostrów Mazowiecka


WPI

Wieloletni Plan Inwestycyjny na lata 2015 - 2020

Gospodarka odpadami

Harmonogram odbioru śmieci kwiecień 2014r.   

 
            

Projekty unijne
    
    
 

    

Odwiedzających: 1692894