Strona główna arrow Wiadomości ze szkół arrow ->> Tenis stołowy w Nagoszewie
->> Tenis stołowy w Nagoszewie PDF Drukuj
05.12.2012.

Tenis stołowy jest grą wymagającą od zawodników niezwykle energicznych ruchów i reakcji. Rozgrywka polega przede wszystkim na szybkości i rotacji nadawanej piłce, by sprawić przeciwnikowi jak najwięcej trudności przy jej odbiorze.
      
W sobotnie przedpołudnie 1 grudnia w hali Zespołu Szkół Publicznych w Nagoszewie zorganizowany został już po raz VIII Otwarty Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Wójta Gminy Ostrów Mazowiecka. Rozgrywki przeprowadzono na 13 stołach. Wystartowało łącznie 147 zawodniczek i zawodników z Gminy Ostrów Mazowiecka, Powiatu Ostrowskiego i Województwa Mazowieckiego. 
       Za zajęcie miejsc 1-3 zawodnicy otrzymali puchary, a za miejsca 1-6 pamiątkowe dyplomy.
Wyniki w poszczególnych kategoriach wiekowych przedstawiają się następująco:

Dziewczęta: - rocznik 2003 i młodsze (7 zawodniczek), 1. Puchalska Patrycja- SP 40 Warszawa 2. Krawczyk Oliwia – SP Nagoszewo 3. Traczyk Weronika – SP Nagoszewo 4. Orzechowska Oliwia – SP Olszewka 5. Wdowiak Natalia – SP Lubiejewo 6. Murawska Karolina – SP Pałapus

 - rocznik 2000 – 2002 (25 zawodniczek),1. Więckowska Julia – SP 40 Warszawa 2. Sztuka Paulina – SP 40 Warszawa 3. Równa Olga – SP Nagoszewo 4. Burczak Katarzyna – SP Pałapus 5. Brzozowska Natalia – SP Koziki6. Gomoliszek Maja – SP Dybki 

- rocznik 1997 – 1999 (4 zawodniczki), 1. Pych Patrycja – Gimnazjum Komorowo 2. Szymańska Aleksandra – Gimnazjum Nagoszewo 3. Szajda Emilia – Gimnazjum Nagoszewo4. Karwowska Anna – Gimnazjum Komorowo  

Chłopcy: - rocznik 2003 i młodsi (11 zawodników),1. Brzostek Dawid – SP Nagoszewo2. Sęk Maciej – SP Obierwia3. Kolator Konrad – SP Nagoszewo 4. Rutkowski Dawid – SP Dybki 5. Wdowiak Marcel – SP Lubiejewo 6. Majewski Miłosz – SP Olszewka

 - rocznik 2000 – 2002 (43 zawodników),1. Marczyk Daniel – SP Koziki 2. Dudziec Jakub – SP Goworowo 3. Niedźwiecki Michał – SP Obierwia 4. Mróz Karol –SP Olszewka 5. Duszak Krystian – SP Olszewka 6. Dzięgielewski Norbert – SP Obierwia 

- rocznik 1997 – 1999 (18 zawodników), 1. Pasek Maciej – Gimnazjum Długosiodło2. Gąsiewski Michał – Gimnazjum Długosiodło 3. Czarnecki Piotr – Gimnazjum Nagoszewo 4. Pieńkos Maciej – Gimnazjum Komorowo 5. Socik Wojciech – Gimnazjum Brok 6. Laskowski Grzegorz – Gimnazjum Obierwia

Open: (39 zawodników) 1.       Puchalski Sylwester – Ostrów Mazowiecka 2.       Fidura Konrad - Ostrów Mazowiecka 3.       Ogrodnik Marek - Ostrów Mazowiecka 4.       Dudziec Marcin – Goworowo 5.       Pasek Maciej – Długosiodło 6.       Gąsiewski Michał – Długosiodło

 

Zmieniony ( 05.12.2012. )
 
  
Biuletyn Informacji Publicznej


Z DOŻYNEK GMINNYCH

Informacja


800 12 12 12

Program usuwania wyrobów zawierających azbest z terenu Gminy Ostrów Mazowiecka 

Informacja z dnia 6 października 2014 r.  


Informacja Mazowieckiego Zarządu Dróg Wojewódzkich w Warszawie Rejon Drogowy Ostrołęka   z/s w Czerwinie

 

WPI

Wieloletni Plan Inwestycyjny na lata 2015 - 2020

Gospodarka odpadami

Harmonogram odbioru odpadów 

 październik 2014

 

 

Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) 

 

  
Uprzejmie przypominamy, iż 20 grudnia 2014r. upływa termin płatności IV raty opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi. Prosimy o terminową wpłatę.
            

Projekty unijne
    
GMINNY INTERNET 
  
    
 

Odwiedzających: 2160232