Głównej zawartości

Konkurs plastyczny dla dzieci

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego ogłasza IX Ogólnopolski Konkurs Plastyczny dla Dzieci  pod hasłem „Bezpiecznie na wsi: maszyna pracuje a dziecko obserwuje”. Honorowy patronat nad tym przedsięwzięciem sprawuje Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Celem konkursu jest promowanie wśród uczniów szkół podstawowych z terenów wiejskich pozytywnych zachowań związanych z pracą i zabawą dzieci na terenie gospodarstwa rolnego, a także popularyzacja Wykazu czynności szczególnie niebezpiecznych związanych z prowadzeniem gospodarstwa rolnego, których nie wolno powierzać dzieciom poniżej 16 lat, wskazującego na prace szczególnie zagrażające bezpieczeństwu najmłodszych mieszkańców wsi.

Tegoroczne hasło konkursowe: „Bezpiecznie na wsi: maszyna pracuje a dziecko obserwuje” ma zwrócić uwagę na sposoby zapobiegania wypadkom, związanym z obecnością w gospodarstwach rolnych maszyn i urządzeń rolniczych.


UWAGA! Szkoły, których uczniowie chcą wziąć udział w konkursie, powinny skontaktować się z najbliższą jednostką terenową KRUS, gdzie uzyskają wszystkie niezbędne informacje na temat organizacji eliminacji. Termin nadsyłania prac konkursowych do Oddziałów Regionalnych Kasy upływa 29 marca 2019 r.! Uroczyste podsumowanie Konkursu planowane jest w czerwcu br.

Szczegółowe informacje o organizacji konkursu można uzyskać w Placówce Terenowej KRUS w Ostrowi Mazowieckiej, ul. Ks. J. Sobotki 4

tel. 029 7468 916, 029 74 68 919, e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub na stronie internetowe

 

Szczegółowe zasady udziału w konkursie określa Regulamin

Zapraszamy do udziału!

 

Formularz zgłoszeniowy

Informacje na temat danych osobowych i ich przetwarzania

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych i wykorzystanie wizerunku