Głównej zawartości

Gmina Ostrów wygrywa

W sobotę 29 lutego na hali sportowej w Nagoszewie odbył się już IX Samorządowy Turniej Piłki Siatkowej. Do rozgrywek zgłosiło się 6 drużyn z powiatu ostrowskiego: Gminy Ostrów Mazowiecka, Wąsewo, Andrzejewo, Boguty - Pianki, Miasto Ostrów Mazowiecka i Powiat Ostrowski. Mecze rozegrane zostały w dwóch grupach. Turniej wygrała Gmina Ostrów Mazowiecka, drugie miejsce Powiat Ostrowski., a trzecie ex aequo: Miasto Ostrów Mazowiecka i Gmina Andrzejewo.

Wyniki tegorocznego turnieju samorządowców przedstawiają się następująco:

Grupa A:

ANDRZEJEWO - MIASTO OSTRÓW MAZOWIECKA 2 : 1

MIASTO OSTRÓW MAZOWIECKA - WĄSEWO 2 : 0

WĄSEWO - ANDRZEJEWO 0 : 2

Grupa B:

POWIAT OSTROWSKI - BOGUTY - PIANKI 2 : 0

GMINA OSTRÓW MAZOWIECKA - POWIAT OSTROWSKI 1 : 2

BOGUTY - PIANKI – GMINA OSTRÓW MAZOWIECKA 0 : 2


PÓŁFINAŁY:
ANDRZEJEWO - GMINA OSTRÓW MAZOWIECKA 0 : 2

POWIAT OSTROWSKI - MIASTO OSTRÓW MAZOWIECKA  2 : 1


FINAŁ:
GMINA OSTRÓW MAZOWIECKA – POWIAT OSTROWSKI 2 : 1  (23:25, 25 : 16, 17 : 15)

Wyniki IX Samorządowego Turnieju Piłki Siatkowej: miejsce I – Gmina Ostrów Mazowiecka, miejsce II – Powiat Ostrowski, miejsce III ex aequo: Miasto Ostrów Mazowiecka i Gmina Andrzejewo, miejsce V - VI: Gminy Wąsewo i Boguty - Pianki.Szczegółowa tabela wyników

gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1