Głównej zawartości

Bezpłatne szkolenie dla organizacji pozarządowych


Zapraszamy Państwa na bezpłatne szkolenie dla pracowników, członków i wolontariuszy organizacji pozarządowych i izb gospodarczych, które odbędzie się w dniach 25-27 listopada 2019 r. w Otrębusach (niedaleko Warszawy).

Pod okiem ekspertów uczestnicy szkolenia zdobywają niezbędną wiedzę i umiejętności z zakresu:
konsultacji publicznych,
pisania opinii i stanowisk,
pakietu ustaw „Konstytucja Biznesu",
ustawy RODO,
prawa gospodarczego,
ekonomii z elementami polityki przemysłowej,
prawa pracy,
ekonomii przedsiębiorstwa,
analizy finansowej.
Szkolenie organizowane jest przez Instytut Badań nad Demokracją i Przedsiębiorstwem Prywatnym w ramach projektu „Efektywne NGO i Izby Gospodarcze" realizowanego przez przy wykorzystaniu Funduszy Europejskich. Organizatorzy zapewniają pełne wyżywienie oraz, dla osób zamieszkałych poza miejscem szkolenia, również nocleg.

TERMIN SZKOLENIA: 25-27 listopada 2019 r.
MIEJSCE: Centrum Konferencyjne Mazowsze,
ul. Świerkowa 2, 05-805 Otrębusy

ZGŁOŚ UDZIAŁ ONLINE

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Celem szkolenia jest podniesienie wśród jego uczestników umiejętności eksperckich niezbędnych do udziału w procesie legislacyjnym, tak aby mieli oni realny wpływ na zmiany zachodzące w polskim prawie.