Głównej zawartości

Kolejny gabinet stomatologiczny w Gminie Ostrów Mazowiecka

W związku z realizacją w Gminie Ostrów Mazowiecka programu w zakresie udzielania świadczeń zdrowotnych dotyczących leczenia stomatologicznego, od 1 listopada 2019 r. w Gminnym Ośrodku Zdrowia w Komorowie rozpocznie się leczenie dla dzieci i młodzieży szkół gminnych.

Świadczenia udzielane będą przez „Ewa Zadroga Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Stomatologiczna i Lekarska MEDI DENT” Filia w Komorowie w budynku znajdującym się przy ul. Mazowieckiej 90. 

W poradni stomatologicznej prowadzone będą świadczenia ogólnostomatologiczne dla dzieci i młodzieży do 18 roku życia z terenu Gminy Ostrów Mazowiecka.  Na początek realizowanego programu zdrowotnego, nieodpłatnym świadczeniem usług stomatologicznych objęci zostaną uczniowie dwóch szkół podstawowych w Komorowie i Starym Lubiejewie.

Świadczenia udzielane będą zgodnie z harmonogramem pracy poradni, po uprzednim zapisaniu się.