Głównej zawartości

Uwaga!!! Zmiany w związku z zagrożeniem epidemicznymZmiany w rozkładzie jazdy pociągów Kolei Mazowieckich w okresie od 11 kwietnia do 3 maja 2020 r.

Szanowni Państwo,

uprzejmie informujemy, że w związku z obowiązującym na obszarze kraju stanem epidemii koronawirusa, w okresie od 11 kwietnia do 3 maja 2020 r. w dalszym ciągu będzie obowiązywał specjalny rozkład jazdy pociągów Kolei Mazowieckich.

Ponadto w okresie Świąt Wielkanocnych (11-13 kwietnia) zostanie zawieszone kursowanie wybranych pociągów przyspieszonych oraz pociągów do/z: Grodziska Mazowieckiego, Żyrardowa, Mińska Mazowieckiego i Piaseczna.

Przypominamy również że w dniach 15-30 kwietnia w dni robocze, w związku z pracami utrzymaniowo-naprawczymi na odcinku Pruszków – Grodzisk Mazowiecki wybrane pociągi KM nie będą zatrzymywały się na przystankach osobowych Parzniew, Brwinów oraz Milanówek.

Szczegółowy rozkład jazdy dla poszczególnych linii znajduje się w tabelach rozkładu jazdy.
Szanowni Podróżni, informujemy, że od 18 marca 2020 r. Koleje Mazowieckie wprowadzają dodatkowe zmiany w rozkładzie jazdy pociągów. szczegółowy rozkład znajdą Państwo na stronie internetowej www.mazowieckie.com.pl , w zakładce Tabele rozkładów jazdy oraz pod czynnym całodobowo numerem 22 364 44 44.