Głównej zawartości

Petycja on-line: Brońmy dobrej żywności!


b_150_100_238_00_images_marchew.jpgProjekt ustawy o sprzedaży żywności przez rolników oraz zmianie niektórych innych ustaw stwarza warunki do sprzedaży produktów spożywczych wytwarzanych przez rolników w sposób tradycyjny, domowy, z własnego gospodarstwa. Przywraca rolnikowi naturalne prawo do wytwarzania i sprzedaży żywności, a konsumentom umożliwia lepszy dostęp do niej.

Żywność dobrej jakości na naszych stołach jest podstawą zdrowia całego narodu. Chcę mieć łatwy dostęp do takiej żywności od polskich rolników. Domagam się szybkiego wprowadzenia powyższej ustawy w życie, bez krępowania drobnych i średnich rolników przepisami sanitarno-epidemiologicznymi i innymi, stworzonymi w zamyśle dla przedsiębiorstw sektora spożywczego, a nie rolników.


Popieram Projekt ustawy o sprzedaży żywności przez rolników oraz zmianie niektórych innych ustaw
                                                                                                  Wójt
                                                                                                mgr Waldemar Brzostek