Głównej zawartości

Kurs samoobrony "Bezpieczna ostrowianka"


Wójt Gminy Ostrów Mazowiecka informuje, że Komenda Powiatowa Policji w Ostrowi Mazowieckiej wspólnie ze Starostwem Powiatowym, Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji, Akademią Gorila, Grupą Ratowniczą "Nadzieja" oraz Ubezpieczenia Agata Majk z Goworowa organizuje kurs samoobrony "Bezpieczna ostrowianka" dla mieszkanek powiatu ostrowskiego w wieku 18 +.

Kurs rozpocznie się 25 lutego 2020 r. o godz. 17:00 w KPP w Ostrowi Mazowieckiej przy ul. płk. K. Piłata 12. Zajęcia będą odbywać się do 27 marca 2020r. (wtorki i czwartki o godz. 17:00) Zgłoszenia przyjmowane są w formie telefonicznej pod nr 29 746 92 32*. Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń a udział w kursie jest bezpłatny.
 
Warunkiem wzięcia udziału w kursie jest ukończenie 18 roku życia. Panie zainteresowane wzięciem udziału w kursie prosimy o przygotowanie  danych osobowych tj. nr pesel, numeru telefonu oraz adresu e-mail w celu dalszego kontaktu.

Kurs obejmuje zajęcia:
 
- kodeksu karnego tj. obrony koniecznej oraz stanu wyższej konieczności

- zajęcia prowadzi policjant w KPP w Ostrowi Mazowieckiej
 
- pierwszej pomocy przedmedycznej - zajęcia prowadzi Grupa Ratownicza Nadzieja w sali MOSiR
 
- procedura Niebieskiej Karty - zajęcia prowadzi policjant w KPP w Ostrowi Mazowieckiej
 
- stretching - zajęcia prowadzi MOSiR
 
- boks - zajęcia prowadzi Academia Gorila w sali MOSiR
 
- trening funkcjonalny - zajęcia prowadzi MOSiR
 
- K1- zajęcia prowadzi Academia Gorila w sali MOSiR
 
- zumba- zajęcia prowadzi MOSiR
 
- samoobrona - policjanci z KPP w Ostrowi Mazowieckiej w sali MOSiR

 
Uczestniczki kursu objęte będą ubezpieczeniem grupowym od nieszczęśliwych wypadków sfinansowanym przez Panią Agatę Majk Ubezpieczenia - Goworowo.