Głównej zawartości

Remiza w Przyjmach zmienia swój wygląd

Powoli dobiega końca remont remizy strażackiej w Przyjmach koło Poręby. Dotychczasowe prace polegały na wykonaniu robót murowanych, tynkowych i blacharskich. Ponadto wyremontowana została instalacja elektryczna i kanalizacyjna, zamontowano sufit podwieszany i oprawy oświetleniowe, ułożono posadzki i pomalowano ściany wewnętrzne. Część z tych prac została wykonana przez strażaków ochotników z OSP Przyjmy k. Poręby, z materiałów dostarczonych przez Gminę.

W 2015 r. planujemy kontynuację remontu obiektu. Do wykonania pozostały jeszcze prace zewnętrzne, takie jak docieplenie i elewacja budynku. Nie zmienia to jednak faktu, że remiza z dnia na dzień staje się coraz piękniejsza, o czym mogą się przekonać Państwo sami.
gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1