Głównej zawartości

Spotkanie Wigilijne w Nagoszewie

Spotkanie Wigilijne zorganizowane wspólnie przez Koło Gospodyń Wiejskich i Ochotniczą Straż Pożarną odbyło się 20 grudnia w remizie strażackiej w Nagoszewie.

Na spotkanie przybył Wójt Gminy Ostrów Mazowiecka, Waldemar Brzostek wraz z córką Katarzyną. Obecny był także sołtys, Marian Grabowski, Prezes Koła Gospodyń Wiejskich, Renata Czarnecka, a także Prezes Ochotniczej Straży Pożarnej w Nagoszewie, Radosław Zęgota,

Wójt złożył wszystkim zebranym świąteczne i noworoczne życzenia. Strażakom życzył tyle samo powrotów z akcji co wyjazdów, zaś Gospodyniom - niegasnącego zapału w działalności na rzecz kultywowania lokalnych tradycji.

Po oficjalnych życzeniach przyszedł czas na te bardziej osobiste – wszyscy goście podzieli się opłatkiem.


gallery1 gallery1 gallery1
gallery1