Głównej zawartości

Aktywne KGW z Nagoszewa

Koło Gospodyń Wiejskich (KGW) z Nagoszewa, od początku swojej działalności, aktywnie uczestniczy w życiu społecznym naszej Gminy. Panie organizują spotkania integracyjne dla mieszkańców sołectwa, zajęcia sportowe oraz wycieczki. KGW jest również zapraszane na wszelkie okoliczne imprezy, promując tym samym Gminę Ostrów Mazowiecka.

b_180_120_238_00_images_DSC_097811nn.JPG26 lipca na zaproszenie Koła Gospodyń Wiejskich w Babie, Sołectwa Wsi Baba i Gminnego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji w Łysych, członkinie naszego Koła Gospodyń z Nagoszewa, uczestniczyły w pikniku z Miss Polski 2014 Ewą Mielnicką. Dobrą niedzielną zabawę zapewnił atrakcyjny program. Na scenie prezentowały się przedstawicielki lokalnych Kół Gospodyń Wiejskich z Baby, Lipnik, Serafina i Tartaku. Może do grona występujących, za rok, dołączą również nasze Panie z Nagoszewa.
W imieniu Koła Gospodyń Wiejskich z Nagoszewa, serdecznie dziękujemy organizatorom pikniku za ciepłe i gościnne przyjęcie.