Głównej zawartości

Muzyka, taniec i ... ogień

Muzyczne atrakcje Gminnych Dożynek rozpoczęły się występem polonijnego chóru z Grodna na Białorusi Sursum Corda. Zaraz po nim na scenie zaśpiewali i zatańczyli artyści ludowego zespołu BEZWIANKA. Okazję do zaprezentowania swoich umiejętności mieli także lokalni wykonawcy, tacy jak zespół KASYNO z Komorowa, młode piosenkarki – Kinga Goca z Jasienicy i Anna Melchner z Nagoszewa, a także młodzi tancerze formacji FreeWay Dance Studio.

Wieczór w rytmach kabaretowo – biesiadnych zapewniła BIESIADA POLSKA, która zaśpiewała znane ludowe szlagiery i zachęcała publiczność do wspólnej zabawy. Kiedy zapadł zmrok na scenę wyszedł zespół REZONANS, który rozgrzał publiczność największymi hitami disco polo. Dożynkowe świętowanie urozmaicił także występ grupy tancerzy ognia, którzy w rytm muzyki odegrali swoisty spektakl, w którym rolę główną grał ogień.

Gwiazdą wieczoru tegorocznych dożynek była młoda wokalistka i trendsetterka modowa, Małgorzata Jamroży, znana szerszej publiczności jako MARGARET. Artystka wraz z zespołem zaśpiewała swoje największe hity, takie jak: "Wasted", "Start a Fire", "Tell me how are ya" oraz najwiekszy przebój "Thank you very much". Na finał mieliśmy okazję obejrzeć wyjątkowy pokaz sztucznych ogni.