Głównej zawartości

Rozpoczęły się prace przy rozbudowie szkoły w Komorowie

5 czerwca 2017 r. Wójt Gminy Ostrów Mazowiecka Waldemar Brzostek podpisał umowę z Wykonawcą - Zakładem Ogólnobudowlanym Jerzy i Wojciech Kuchta s.c. z siedzibą w Nowych Wielątkach 39, 07 205 Rząśnik, na realizację zadania pn. „ROZBUDOWA SZKOŁY I BUDOWA SALI GIMNASTYCZNEJ W KOMOROWIE". Koszt realizacji zadania wynosi 3.920.386,73 zł brutto.

Zakres prac w ramach inwestycji obejmuje budowę nowej sali gimnastycznej o wymiarach 32 m : 20 m wraz z infrastrukturą towarzyszącą, nadbudowę łącznika starej części szkoły z nową, w której znajdą się m.in. nowe trzy sale lekcyjne i biblioteka.


Prace inwestycyjne rozpoczęły się w wakacje 2017 i potrwają do sierpnia 2018 roku. Musimy więc wszyscy, a zwłaszcza uczniowie, uzbroić się w cierpliwość i poczekać na efekty końcowe. Rozwój infrastruktury dydaktyczno - sportowej w Komorowie z pewnością poprawi warunki nauczania, jak również wpłynie na promowanie aktywnych działań na rzecz rozwoju sportu gminnego.