Głównej zawartości

Najładniejsze posesje 2017 wybrane

Za sprawą organizowania konkursu na Najładniejszą Posesję w Gminie Ostrów Mazowiecka staramy się przekonać jak największą liczbę mieszkańców naszej Gminy, by dbali o swoje gospodarstwa i ogrody, kształtowali pozytywny wizerunek swojego otoczenia, a tym samym całej gminy.Komisja konkursowa w wyborze tej najładniejszej kierowała się ogólnym wizerunkiem posesji, czystością, różnorodnością roślin. Podczas odwiedzania posesji, można było zauważyć również ciekawie zagospodarowane biologicznych oczyszczalni ścieków. Można powiedzieć, że z każdym rokiem mieszkańcy pokazują jak zrobić coś z niczego, jak zaaranżować nawet małą powierzchnię, by uatrakcyjnić jej wygląd.Uroczyste podsumowanie i wręczenie nagród miało miejsce w Starym Lubiejewie podczas Dożynek Gminnych. W tym roku I miejsce zajęli Państwo Krystyna i Jan Puścian z Przyjm k. Poręby, II Państwo Dorota i Adam Pyśk z Przyjm k. Poręby, a III miejsce Państwo Renata i Sławomir Larenta z Komorowa. Gratulujemy