Głównej zawartości

Ślubowanie kl. I - 2014/2015

W trzynastu gminnych szkołach podstawowych w roku szkolnym 2014/2015 naukę w klasach I rozpoczęło 172 dzieci. Najwięcej pierwszoklasistów zasiadło w szkolnych ławkach w Komorowie, bo aż  50 uczniów, w  Startym Lubiejewie 21, a w Jasienicy 15. 
            Po miesiącu nauki w szkole, przed wszystkimi pierwszoklasistami przyszedł czas, na pierwszy ważny egzamin - uroczyste ślubowanie. Maluchy zdawały go celująco - pięknie śpiewały piosenki, recytowały wierszyki, udzielały poprawnych odpowiedzi na zadawane przez nauczycieli czy starszych kolegów pytania. To dowód na to, że są dobrze przygotowani do rozpoczęcia, kolejnego etapu w swoich życiu - nauki w szkołach.
            Wójt Waldemar Brzostek odwiedzając nowo pasowanych uczniów, w dowód uznania wręczał upominki m.in. kamizelki odblaskowe, by podczas szkolnych wycieczek i w drodze do domu czuły się bezpiecznie i były widoczne z daleka.  Życzył im, niezapomnianych chwil spędzonych z nowymi koleżankami i kolegami, jak najlepszych wyników w nauce, a rodzicom zadowolenia z efektów pracy małych uczniów. - M.K

gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1
gallery1