Głównej zawartości

Przegląd Twórczości Przedszkolnej

b_272_177_238_00_images_20190515_110428.jpgXIV GMINNY PRZEGLĄD TWÓRCZOŚCI PRZEDSZKOLNEJ odbył się 15 maja 2019 roku w Komorowie pod patronatem Wójta Gminy Ostrów Mazowiecka. Na scenie zaprezentowały się przedszkolaki z całej gminy w tańcach, wierszach, piosenkach oraz inscenizacjach. Imprezę prowadziły Pani Agnieszka Buczyńska oraz Pani Anna Biegaj nauczycielki Przedszkola w Komorowie. Licznie zgromadzoną publiczność przywitała Pani Dyrektor Wiesława Kukuć.

W jury zasiadła Pani Agnieszka Kosewska Dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej w Ostrowi Mazowieckiej, Pani Martyna Wróbel z Rady Rodziców Przedszkola w Komorowie oraz Pan Zygmunt Jabłoński pracownik Klubu Garnizonowego. Mali artyści stanęli na wysokości zadania, za co otrzymali nagrody ufundowane przez Pana Wójta oraz Pana R. Załęskiego. Serdecznie dziękujemy publiczności, artystom i sponsorom, bo bez ich wsparcia impreza nie mogłaby się odbyć.


Zwycięzcy Gminnego Przeglądu Twórczości Przedszkolnej:
· I miejsce Publiczna Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Ugniewie,
· II miejsce Przedszkole Samorządowe w Komorowie,
· III miejsce Publiczna Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Starym Lubiejewie.