Głównej zawartości

Uroczyste przekazanie samochodu dla OSP Nieskórz

W środę 7 sierpnia na placu przy Remizie OSP w Nieskórzu odbyło się uroczyste przekazanie samochodu gaśniczo – pożarniczego. Średni samochód marki Renault GBA 2500 został przekazany przez Powiatową Komendę Państwowej Straży Pożarnej w Ostrowi Mazowieckiej strażakom z Nieskórza, która, jako jedna z trzech w Gminie jest włączona do Krajowego Systemu Ratownictwa Gaśniczego.

W uroczystości, na zaproszenie Wójta Waldemara Brzostka i Prezesa OSP Nieskórz Romana Pecury wzięli udział Minister Cyfryzacji Pan Marek Zagórski, który osobiście zaangażował się w sprawę przekazania pojazdu dla tej jednostki, przedstawiciel Mazowieckiego Komendanta Wojewódzkiego mł. bryg. Jarosław Kociołek, Komendant Powiatowy PSP bryg. Janusz Iwanowski, Kapelan Powiatowy Strażaków ks. Piotr Kapelański, Radna Gminy Danuta Jabłonka oraz strażacy ochotnicy i mieszkańcy Nieskórza.

Strażakom życzymy, tyle samo powrotów, ile wjazdów.gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1