Głównej zawartości

Spotkanie opłatkowe strażaków

W piątek 27 grudnia 2019 r. w nowo wyremontowanej remizie strażackiej w Nagoszewie odbyło się spotkanie opłatkowe strażaków ochotników z terenu Gminy Ostrów Mazowiecka. Gospodarzami uroczystości byli Wójt Gminy Ostrów Mazowiecka Pan Waldemar Brzostek oraz Ochotnicza Straż Pożarna w Nagoszewie na czele z Prezesem Marianem Grabowskim. Swoją obecnością uroczystość uświetnili przybyli goście m.in. ks. Piotr Kapelański - Kapelan OSP, ks. Jacek Rudawski - wikary parafii p.w.św. Andrzeja Apostoła w Broku, bryg. Leszek Falbowski - Zastępca Komendanta Powiatowego PSP w Ostrowi Mazowieckiej,
Jerzy Mikołajczyk - Komendant Gminny OSP, Grażyna Skiba i Jan Kozioł - Radni Gminy oraz przedstawiciele jednostek OSP z terenu całej gminy.
Tegoroczne spotkanie wigilijne było doskonałą okazją, by złożyć sobie życzenia, wspólnie pokolędować, ale w szczególności by podziękować strażakom za ich pełną oddania i poświęcenia pracę na rzecz ratowania ludzkiego życia i mienia.

gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1
gallery1