Głównej zawartości

Kolejne wsparcie dla szkół

W ramach projektu budowy Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej Gmina Ostrów Mazowiecka uzyskała wsparcie dla szkół w postaci sprzętu komputerowego niezbędnego do nauki zdalnej. Projekt realizowany jest dzięki inicjatywie Ministerstwa Cyfryzacji za pośrednictwem NASK PIB.

„Szkolny Pakiet Multimedialny OSE” składa się z 25 tabletów wraz z etui, klawiaturą, rysikiem i usługą mobilnego dostępu do sieci Internetu, świadczoną do końca roku szkolnego 2020/2021.

W ramach projektu szkoły podstawowe w Dybkach, Nagoszewie, Ugniewie oraz Starym Lubiejewie otrzymały sprzęt komputerowy o łącznej wartości 97 047 zł. Szkolne Pakiety Multimedialne to jedno z wielu działań rządu mających na celu doposażenie szkół w sprzęt komputerowy. Jesteśmy dumni, że nasze placówki oświatowe są jednym z beneficjentów rządowego projektu. W tym roku Gmina Ostrów Mazowiecka mogła również skorzystać ze wsparcia w ramach takich programów jak „Zdalna Szkoła”, „Zdalna Szkoła +” oraz „Aktywna Tablica”.


gallery1 gallery1 gallery1