Głównej zawartości

Jubileusz Złotych Godów

W Gminie Ostrów Mazowiecka Jubileusz Złotych Godów w tym roku obchodzony był w sposób kameralny. Z powodu epidemii koronawirusa i wynikających z tego obostrzeń sanitarnych nie mogła odbyć się uroczystość Złotych Godów, z udziałem wszystkich odznaczonych par małżeńskich. Dostojni Jubilaci zapraszani byli indywidualnie do Urzędu Gminy, gdzie spotkał się z nimi Wójt Waldemar Brzostek i osobiście wręczył medale Prezydenta RP „Za Długoletnie Pożycie Małżeńskie”. Parom małżeńskim, świętującym 50 lat pożycia Wójt gratulował tak pięknego jubileuszu oraz życzył zdrowia, szczęścia i pomyślności na kolejne wspólne lata.

Jubilatom, którzy z różnych względów nie mogli przyjąć zaproszenia Wójta na spotkanie w Urzędzie odznaczenia dostarczają do domów pracownicy Urzędu Gminy.
Łącznie medalami Prezydenta RP „Za Długoletnie Pożycie Małżeńskie” zostało odznaczonych 18 par z terenu Gminy Ostrów Mazowiecka: Maria i Ryszard Adamczyk, Krystyna i Ireneusz Andryszczyk, Barbara i Stanisław Brejnak, Zofia i Antoni Brzostek, Teresa i Jan Chojnowscy, Zofia i Andrzej Dmoch, Wanda i Jan Garwarscy, Halina i Stanisław Gołębiowscy, Czesław a i Zygmunt Grzymała, Zofia i Jan Kaliściak, Alina i Jan Kazimierczyk, Jadwiga i Jan Kowalczyk, Aleksandra i Antoni Kubat, Emilia i Zygmunt Kurowscy, Wiesława i Władysław Maleńcy, Marianna i Eugeniusz Ponichterowie, Barbara i Eugeniusz Świerżyńscy, Teresa i Jerzy Wajszczyk. 

Drodzy Jubilaci, życzymy Wam nieustającego szczęścia i miłości, zdrowia, wyrozumiałości oraz radości na dalsze wspólne dni.gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1