Głównej zawartości

Światłowodowy Internet dla mieszkańców Gminy


W ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa w całej Polsce budowana jest sieć szkieletowa, mająca zapewnić powszechny dostęp do szerokopasmowego Internetu światłowodowego. W pierwszym etapie tworzona jest mapa obszarów, na których nie ma dostępu do szerokopasmowej sieci, następnie zaś tworzona będzie lista adresów, które znajdują się na danym obszarze.

Mieszkańcy Gminy Ostrów Mazowiecka, którzy są zainteresowani dostępem do sieci szerokopasmowego Internetu powinni sprawdzić na stronie https://capap.gugik.gov.pl/mapa/cppc/CPPC-internet/, czy ich adres znalazł się na liście gospodarstw domowych, które zaplanowano do podłączenia do sieci w ramach tego projektu. Warunkiem, aby Państwa adres znalazł się na tej liście jest dopełnienie obowiązku odbioru budynku.

Osoby które nie znajdują się na liście, a są zainteresowane podłączeniem swojego budynku do sieci szerokopasmowej powinny zgłosić taką chęć poprzez formularz kontaktowy https://uke.gov.pl/formularz-kontaktowy lub na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Szczegółowe informacje znajdziecie Państwo na stronie https://www.gov.pl/.../cyfryz.../poza-siecia---poradnik-cppc